ErasmusDays2019

Manşetler

ErasmusDays2019

  •  26 Kasım 2019 Salı
  •  533 Görüntüleme
  •  Yazdır

Bu yıl 3.sü düzenlenen ve dünya çapında kutlanan ErasmusDays Üniversitemizde de büyük bir coşkuyla kutlandı. Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü Erasmus Birimi tarafından bu yıl ilk defa düzenlenen etkinlikler kapsamında müzik dinletisi, söyleşi ve fidan dikme gerçekleştirildi. Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. İsa Gökçe, Prof. Dr. İbrahim Özbay ve Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Bursalı, öğretim üyeleri ve öğrencilerimizin katıldığı programın açılış konuşmasını Üniversitemiz Erasmus Kurum Koordinatörü Dr. Fehim Kuruloğlu yaptı. Üniversitemizde ilk kez böyle bir etkinlik düzenlemenin heyecanı ve mutluluğunu paylaştıklarını belirten Kuruloğlu’ndan sonra söz alan Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer Üniversitemizin uluslararasılaşma çalışmaları hakkında dinleyicilere bilgi verdi.

Devlet Konservatuvar öğrencilerimizin verdiği mini konserden sonra “Erasmus Talks: Erasmus Generation” başlıklı söyleşiye katılan öğrencilerimiz Erasmus tecrübelerini arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı buldular.

Programın sonunda katılımcılara teşekkür belgeleri Rektör Yardımcımız Prof. Dr. İbrahim Özbay tarafından verildi. Uluslararası İlişkiler Koordinatörü Prof. Dr. Kubilay Özyer de Erasmus Ofisi çalışanlarına bugüne kadar ki başarılı ve özverili çalışmalarından ötürü plaket takdim etti.

Programın sonunda katılımcılarla beraber günün anısına fidan dikme etkinliği düzenlendi.
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Koordinatörlüğü, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi B Blok, Zemin Kat, TOKAT Tasarım: Bilgi İşlem Daire Başkanlığı [Web Grubu], 2019© Tüm Hakları Saklıdır.